Posilovna ve větších prostorách

Nově jsme pro Vás otevřeli kardio zónu a rozšířili tak prostory fitcentra na 500m². Najdete zde navíc dva běhací trenažery Alpinning, elliptical, cvičební podložky, kettlebelly a také koutek s boxovacím pytlem.  Na jakých posilovacích strojích si u nás můžete zacvičit? Podívejte se ZDE.

Image          

Vyzkoušejte Alpinning!! je vhodný pro všechny věkové kategorie. Na speciálně upraveném chodícím trenažéru Alpinning se pohybujete tak, jak je to pro nás nejpřirozenější – chůzí.

Dle fyzických možností si nastavíme zátěž, sklon chodící plochy a můžete na displeji sledovat svoji tepovou frekvenci, čas a délku trasy, Alpinning je ideální aerobní cvičení, které nám pomáhá shazovat nadbytečná kila, zlepšuje činnost kardiovaskulárního systému a účinně bojujeme proti celulitidě.

 

 

Image   Doplnili jsme posilovnnu také o kettlebelly ve váhách od 4kg do 20kg. Kettlebell je tak trochu jiná činka, z fyzikálního hlediska má posunuté těžiště dále od místa úchopu, čímž mění veškeré pákové poměry oproti klasickým činkám. Při cvičení je nutno používat ve velké míře i stabilizační svaly, rozvijí sílu, výbušnost a vytrvalost.

 

 

ImageKonečně máme i boxovací pytel, vaše nejčastější připomínka zněla: v každé pořádné posilovně přeci musí být boxovací pytel. Vyčlenili jsme proto pro milovníky boxu samostatný koutek se sportovní gumovou podlahou. 

 

 

 

Posilovna - Brno Žabovřesky

Naše posilovna Vám nabízí k dispozici příjemné prostory s cvičební plochou 500m², kde najdete velký  výběr strojů značky Grün Sport a Lax, běhací pásy, alpinning, spinnery, steppery, orbitreky, veslovací trenažer, jednoručky do 50 kg, kettlebelly a jiné cvičební pomůcky  pro kvalitní trénink. Nově jsme rozšířili kardio zónu a najdete tu i prostor pro funkční trénink a boxovací pytel. Naše posilovna je vhodná jak pro začátečníky, tak pro zkušené cvičence. 

   

 

  • SpoteeV naší posilovně si můžete zaběhat třeba po Paříži či Londýně díky službě Spotee - televizí před běhacím pásem na které si navolíte trasu.
  • Posilovna je také nově vybavena veslovacím trenažerem a špičkovým běhacím pásem značky TRUE 550 - tento model je jako jediný v Brně !!!
  • Máme velký výběr posilovacích strojů značky Grün SportLax činky až do 50 kg a kettlebelly do 20kg
  • Běhací pásy, spinnery, steppery, veslovací trenažer, alpinning
  • K dispozici je trenér, který vám poskytne instruktáž, jak postupovat při cvičení na jednotlivých posilovnastrojích (možnost objednání osobního trenéra a sestavení tréninkového plánu - trenéři).
  • ​Příjemné prostředí s denním světlem a výškou stropu 7 m. 
  • V občerstvení u baru Vám rádi poradíme co si dát před a po cvičení.
  • Je tu i odpočinková zóna s pohovkou a časopisy.
  • Nabízíme také prodej doplňků a sportovní výživu.